Ataşehir’ de 2. El Mobilya Alanlar Var mı?

Ataşehir’ de 2. El Mobilya Alanlar Var mı?

Ataşehir’ de 2. El Mobilya Alanlar Var mı, 2. El Mobilya Alanlar, ikinci el mobilya alanlar ataşehir, ataşehir mobilya alanlar

Hepinize merhaba arkadaşlar. Benim bu makaleyi yazmamın bir nedeni var. Buna en son değineceğim. Biraz da kendimden bahsedeyim değil mi.Ben 33 yaşına gelmiş bekar bir devlet memuruyum. Bundan önce Türkiye’ nin farklı illerinde görevimi yerine ehemmiyetle getirdim. Mesleğimi gerçekten çok seviyorum. Bu sebepten canım ülkemin farklı diyarlarında ikamet etmek beni çok da zorlamıyor.

Biz 5 yıl önce İstanbul Ataşehir’ e taşındık. Bura bulunan karakolda görevimi ifa etmeye yani yerine getirmeye çalışmaktayım. Ama yakın zamanda benim atamam başka bir şehre çıktı.

Esasında olaya bakarsanız burayı yani Ataşehir’ i gerçekten sevdim. Gerçekten ama gerçekten çok sevdim. Fakat vakit ayrılık vaktiyse demek ki. Biz buraya taşındığımızda sıfır mobilyalar ve beyaz eşyalar almıştık. Uzun süre kalacağımızı düşünerek tabii ki yaptık bunu. Esasında bakarsanız 5 yıl da az bir zaman değil. İşte gel gelelim el mahkum gideceğiz bu güzel diyarlardan. 

Elimizde mobilyalarımız var. İkinci el mobilya durumuna düştüler hali ile. Bu durumdan bir kazanç elde etmek istiyoruz. En doğal hakkımız değil mi sizce de.

Ataşehir’ de ikinci el mobilya alanlar var mı diye bayağı bir araştırdım. En sonunda da buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. 3 Firmanın da ayrı bir şekilde numaralarını sizler ile paylaşmak istedik. Umarız sizler de ikinci el eşyamı nasıl satarız diye fazla düşünmezsiniz. Bizim favorimiz en baştaki numara. O numaraya whatsapp’ tan ikinci el mobilyalarımızın fotoğraflarını da attık. Hadi bizden bu kadar iyi alışverişler sizlere.

Ataşehir’ de 2. El Mobilya Alanlar Var mı, 2. El Mobilya Alanlar, ikinci el mobilya alanlar ataşehir, ataşehir mobilya alanlar

İrtibat :  0532 162 70 70

0212 552 16 32


               0216 549 23 80


Bu blogdaki popüler yayınlar

Esenyurt Spotçular Nerede ve Nasıl Ulaşırım

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt Şubesi için Açıklama

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt