Beylikdüzü İkinci El Mobilya Alanlar Bulmak ve Onlara Ulaşmak

Beylikdüzü İkinci El Mobilya Alanlar Bulmak ve Onlara Ulaşmak

Beylikdüzü İkinci El Mobilya Alanlar, beylikdüzü 2. el mobilya alanlar, beylikdüzü mobilya alanlar, mobilya alan yerler

Senelerce Yenibosna, İstanbul Bahçelievler’ de ikamet ettim. Son 5 senedir de Beylikdüzü taraflarındayım. Haliyle bu bölgeler ilk söylediğim bölgeler kadar hareketli ve sosyal değil. Sosyallik derken demek istediğim komşuluk semtçilik falan yani.Bize biraz bu bölge yani Beylikdüzü tarafı sitecilik oynamak gibi geldi. Hani derdik ya eskiden site çocuğu. 

Ona benzer bir şey bu da. Yani bir atraksiyon yok işten eve evden işe demek istediğim. Önceden komşular birbirine gelirlerdi giderlerdi. Bizlerin bir lafı vardır Misafir 10 kısmetle gelir birisini yer 9 unu ise ev sahibine bırakır diye yaa.

Şu zamanlardaysa o 9 kısmetten birinden bile faydalanamıyoruz tabiri yerindeyse. Aslında sıkıntı bu da değil. Artık büyük şehrin derdi bitmiyor, çekilmiyor da. Nereye gidersen trafik. Nereye gidersen git, o trafik hep var. Stres sanki yanı başımızda hep bizi beklemekte. En güzeli kendi memleketine gitmek hayatı yeniden sıfırdan çocukluğumuzdaki gibi yaşamak aslında. Üstadım zaten alan almış bu dünyada satan satmış. Herkes bir yere göçüp gitmiş. Çoluk çocuk da kendi işinde zaten. Ne gerek var niye gerek var artık tırmalamaya. 

Değil mi ama.

Taşınma kararına mutabık kaldık eşimle. Ama bir sorunumuz vardı. Evdeki mobilyaları ne yapacaktık. Her gelen kiracı bizim kendi eşyalarımız var diyorlardı. Kıyamıyoruz da birilerine vermeye eşyalarımızı, çünkü yeni almışız  daha 3 yıl olmamış. Fakat artık canımız burnumuza geldi. Bir şeyler düşünmeliydik ve bulduk. Hanımla istişaresini de yaptık çok şükür. Satalım biz mobilyaları biz o zaman dedik. Sebebi ise memleket uzun yol o mobilyalar mahvolur. Astarı yüzünü geçecek bir durum yani. Hem memlekette evde de mobilya var. Hem de o biçim sürüsüne bereket.

Ben düştüm tabi yollara, yana yakıla beylikdüzünde ikinci el mobilya alanlar arıyorum ama yürüme ile biter mi. Bir kıraathaneye oturdum çayımı yudumladım. Kahvehaneciye sordum ya birader buralarda ikinci el mobilya alanlar var mı diye.

Eleman şak diye direkt cevap verdi. Benim kayın birader de sattı geçen bekar evindeki mobilyaları atama meselesi yüzünden. Onu bir telefonla arayayım hemen dedi. Aradı kısadan bir konuştu. Bana ise 3 numara verdi. Hemen iletişime geçtim. Çok mütevazi insanlar kırmadılar mobilyaların ederi ne ise verdiler. Bu makaleyi de özellikle yazıyorum sizler için belki siz de mobilyaarınızı satmak istersiniz sizler de.

Beylikdüzü İkinci El Mobilya Alanlar, beylikdüzü 2. el mobilya alanlar, beylikdüzü mobilya alanlar, mobilya alan yerler

Ulaşabileceğiniz irtibat numaraları :

0532 162 70 70
0212 552 16 32
0216 549 23 80


Bu blogdaki popüler yayınlar

Esenyurt Spotçular Nerede ve Nasıl Ulaşırım

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt Şubesi için Açıklama

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt