Bostancı’ da İkinci El Mobilya Satmak Ne Kadar Zor Olabilir Ki?

Bostancı’ da İkinci El Mobilya Satmak Ne Kadar Zor Olabilir Ki?

Bostancı’ da ikinci el mobilya satmak, bostancı ikinci el mobilya alanlar, bostancı mobilya satmak

Zamanımızın çoğunu bundan yıllar yıllar önce Şişli, Ebekızı Sokak, Osmanbey, Fatih ve Mecidiyeköy tarafında geçirdik. Yıllar yıllar önce derken benim yaşım bu arada 74 yani az değil. Bu makaleyi hırsımdan oturup biricik torunuma yazdırdım. Ben Bostancı taraflarına yazlık hesabı gelirdim. O kadar eskiyiz siz düşünün artık.

Bostancı Merkez, Bostancı Sahil,  Bostancı Bağdat Caddesi, Bostancı Eski Bağdat Caddesi şimdiki Bostancı Minibüs Yolu da denilmekte, buralarda apartman yoktu doğru düzgün. Karpuz, kavun ve mangal sefalarını sürerdik. Fazlaca denizine girmişliğimiz vardır. Adalar karşı tarafta manzara ne muhteşem günlerdi be kardeşim. Eşek gibi çalışır, kral gibi yerdim. Şimdi ise bu güzel yerden taşınma vakti geldi. Zamanında yazlık niyetine almış olduğum evin kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacağına onay vermiş bulunduk. Kentsel dönüşüm aslında evi yeniliyorlar ama küçültüyorlar demek be kardeşim. Ne yapacağım şimdi cücük kadar evin içinde. İçimiz daraldı bizim. Mobilyalarımızı da 3 yıl önce yenilemiştik.

Hesapta müteahhit bizim mobilyalarımızı taşıyacakmış yeni geçtiğimiz geçici süreli evimizin de kirasının yüzde 60 ini ödeyecekmiş. Nereden imzaladım bu belgeleri ben ya. Artık 2.5 yıl sıkıntı var. İlerisini gerisini de düşünemiyorum yaş uçmuş, zaten almış başını gitmiş. Çoluk çocuk torun tombalak faydalansın bari. Biz memlekete geçeceğiz. Bizimkiler de mobilyaları satıp başka bir yere geçecek, ev bitince de kiraya verecekler.

Çocuklara verdik gitti zaten. İki tane evlat var ellerinizden öperler, büyükleri için konuşuyoruz tabi. Fakat bizimkiler mobilyaları satamadılar. Çalışıyorlar hali ile zor olur normal karşıladım. 2.5 senelik mobilyalar ama artık ikinci el mobilya konumundalar.

Çıktım dışarı hem biraz hava aldım hem de biraz dolaştım. Baktım Mektep Caddesinde bir ikinci el mobilya alanlar dükkanına girdim. Sağ olsunlar çok ilgilendiler. Toplamda 3 firma falan dolaştım. Sizlere numaralarını aşağıda vereceğim. Aşağıda olacak hepsi. Tertemiz iyi insanlar. Hem de değerinde ve nakit alışveriş yapıyorlar. Aslına bakarsanız teşekkür etmek için yazdım bu yazıyı. Belki siz de bizim gibi sormuşsunuzdur diye acaba Bostancı’ da ikinci el mobilya satmak ne kadar zor olabilir ve nerede bu bostancı ikinci el mobilya alanlar diyebilirsiniz diye.
 Bostancı’ da ikinci el mobilya satmak, bostancı ikinci el mobilya alanlar, bostancı mobilya satmak
 İrtibat :

0532 162 70 70
0216 549 23 80

0212 552 16 32

Bu blogdaki popüler yayınlar

Esenyurt Spotçular Nerede ve Nasıl Ulaşırım

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt Şubesi için Açıklama

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt