Esenyurt Spotçular Nerede ve Nasıl Ulaşırım

Esenyurt Spotçular Nerede ve Nasıl Ulaşırım?Esenyurt Spotçular Çarşısı Var Mıdır?

Seneler önce Esenyurt' a taşındık. Çok kalabalık değildi bizim geldiğimiz zamanlarda. Ne bu kadar trafik çilesi ne başka sıkıntılar vardı. Ama eninde sonunda nerede çokluk orada sıkıntı moduna gireceği belliydi.

Senelerce çalıştık didindik bir ev sahibi olalım diye derme çatma bir ev sahibi olduk çok şükür. Yakın zamanda duymuşsunuzdur zaten Esenyurt Kentsel Dönüşüm muhabbetini. Herkes yani burada yaşayan herkes bekler sıra ne zaman bizim binamıza da gelecek diye.Nitekim bizim binamıza sıra geldi. Geldi gelmesine ama sorun şu ki 2 yıl nerede kalacağız. Hadi bu da dert değilmiş gibi eşyaları ne yapacağız. Şimdiki evimiz büyük, ya geçeceğimiz ev küçük olursa?

Sorunlar bitmez. Ben de dedim ki ne düşünüyorsun sat ikinci el eşyalarını esenyurt spotçular çarşısından birine, düşünme yeni ev yeni eşyalar.

Neden esenyurt spotçular a gittim. Sebebi eşyalarım daha bir kaç yıllık. Temiz baktım. Bildiğiniz sıfır gibi. Hele beyaz eşyalar. Hanım temiz kadındır. Fena da etmedi hani güzel paraya gitti. Ama çok uğraştım. Öyle herkes adam akıllı fiyat vermedi. Ama ne demişler arayan belasını da bulur Mevla' sını da. Ben de buldum. Güzel oldu. Güzel fiyata sattım siz de benim çalıştığım yeri merak ediyorsanız yazının sonunda İrtibat numaraları olacak.

Esenyurt Spotçular Nerede ?

Eğer sizler de yukarıdaki yazıyı yazan Hazım Bey gibi düşünüyorsanız.

Bizleri Arayın :

0532 162 70 70

0216 549 23 80

0212 552 16 32

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Esenyurt’ ta İkinci El Mobilya Alanlar Nerelerde Bulunur?

Beylikdüzü İkinci El Mobilya Alanlar Bulmak ve Onlara Ulaşmak