Esenyurt’ ta İkinci El Mobilya Alanlar Nerelerde Bulunur?

Esenyurt’ ta İkinci El Mobilya Alanlar Nerelerde Bulunur?

Esenyurt’ ta ikinci el mobilya alanlar, İkinci el mobilyalarımı satma, Esenyurt’ ta İkinci El Mobilya Alanlar Nerelerde

Esenyurt benim ikamet yerim. Çok da fazla bilmiyorum aslında. Yeni taşındığımdan dolayı buralara. Esenyurt Beylikdüzü’ ne bağlıymış normalde. Herhalde sanıyorum ki önceden böyleydi. Şimdilerde ise kendi belediye binaları var ayrılmış bir şekilde. Neyse ki çok şükür sıkıntım olmadı bu konu ile ilgili.Benim Esenyurt tarafına tayinim olmuştu yakın zamanda. Ben öğretmenlik yapıyordum bu ilçede. Aradan 4 sene falan geçti. Kendime küçük fazla büyük olmayan bir ev tuttum. İçini ise de dayayıp döşedim güzelce mobilyalarla. Hem de öyle böyle değil, yeni sıfır aldığım Bosch beyaz eşyalardan tutun da Bellona mobilyalara varana kadar.

Tertemiz kullandık eşyalarımızı. Bekar hayatı yaşamamıza rağmen tertemiz kullandık bu eşyaları ev arkadaşım ile. Tabii ikinci el mobilya konumunda artık bunlar. Her neyse benim şimdi İstanbul ilinin dışına atamam çıktı. Apar topar, hem de ne yapacağımı şaşırdım. Oradan oraya bir şeylere koşturmaya başladım ki sormayın. Ama aklımda büyük bir soru işareti vardı.

İkinci el mobilyalarımı satmam gerekiyordu. Peki ama Esenyurt’ ta ikinci el mobilya alanlar var mıydı?

Uzun aramalarım sonucunda Esenyurt’ ta ikinci elciler falan filan bulamadım. Hemen Google arama çubuğunda aramalar gerçekleştirdim. Bir baktım 3 5 adet sağlam dükkan sahibi var. İkinci el mobilyalarım da tertemiz hani bu yazının en başında söylemiştim. Ben de sizlere o internetten bulduğum ve görüştüğüm 3 firmanın numaralarını aşağıya yazıyorum. Belki siz de değerlendirirsiniz.
Esenyurt’ ta ikinci el mobilya alanlar, İkinci el mobilyalarımı satma, Esenyurt’ ta İkinci El Mobilya Alanlar Nerelerde
Esenyurt’ ta ikinci el mobilya alanların numaraları aşağıdadır.

İrtibat :  0212 552 16 32
                0216 549 23 80
                0532 162 70 70


Bu blogdaki popüler yayınlar

Esenyurt Spotçular Nerede ve Nasıl Ulaşırım

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt Şubesi için Açıklama

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt