Fenerbahçe Semtinde Mobilya Satmak

Fenerbahçe Semtinde Mobilya Satmak

Fenerbahçe ikinci el mobilya alanlar, Fenerbahçe Semtinde Mobilya Satmak, mobilya satmak, ikinci el mobilya satmak

Fenerbahçe dediğimiz bölge çok güzel bir yer aslında. İçten konuşayım, cennet tarzı bir ambiansı vardır. Ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum belki de öyledir fakat iyi bak iyi olsun derler ya he işte tam da mevzu budur. Bu semt bu bölge bir harika gerçekten dostum.Üzülerek ama gerçekten üzülerek söylemek zorundayım ki bu bölge benim için ve ailem içinde aynı zamanda bir harikaydı. Geçmiş vakitten bahsediyorum maalesef ne yazık ki. Evet geçmiş zamandan bahsetmek zorundayım maalesef. Bunun nedenini az çok tahmin ediyor olmanız gerekiyor. Bundan sonra burada değilim. Bundan sonra Fenerbahçe de değilim artık. Esasında İstanbul içerisinde de değilim. Yurt dışında yaşamak zorunda kaldık. Çünkü kızımız orada evlendi gurbetçi bir vatandaşımız ile. Eşim de o tarafa gitmek istedi hali ile. Çaktırmayın dostlarım benim kafam da aslında hep orada.

Senelerce büyüt okut bu zamana getir o memleketinden dışarı çıksın ve tak diye evlendikten sonra orada yaşamaya başlasın iyi mi. Kızamıyorum çünkü herkesin hayat gayesi. Kimse kimseye muhtaç olmasın gönlümden geçen, Allah’ tan dileğimiz de bu değil mi zaten.

Bizim de kendi evimizi kiraya vermemiz gerekiyordu. Fakat içindeki mobilyalar. Peki onlar ne olacaktı. Tanıdığımız hiç kimse de yok ki. Bosch tan daha sıfır yani yeni aldığımız bulaşık ve çamaşır makinesini gözümüz göre göre birisine öylece veremezdim. Paranın delisi de değilim ama haybeye de öylsine de verilmez şimdi. Ne ise ara tara, oraya bak buraya bak bu mobilyalara bir çözüm yok. En sonunda bizim apartmanın görevlisi dedi ki Rahmi abi sizin için bir bakınayım ben. Tamam senin kulağın delik olsun Hilmi dedim ben de. Tamam Rahmi abicim dedi.

2 hafta sonra yanıma geldi. Abi 6 tane kartvizit var benim elimde dedi. Buyur al hepsini dedi. Kereta' nın eline de bahşişini bıraktım. Mesai harcamış belli ki. Hemen işe koyuldum telefonla aradım. Whatsapp’ tan fotoğraflarını istediler ne alaka dedim. Gelip görün dedim. Racon bu amca dediler. 6 firmadan 3 ü patates çıktı. 3 numarayı da sizler için aşağıda yazıyorum. Mütevazi ve dürüst esnaf 3 ü de benim fikrimi sorarsanız, bir arayın isterseniz bir şey kaybetmezsiniz. 3 numaradan da ulaşın ve mobilyalarınızın yani ikinci el mobilyalarınızın pazarlığını yapın.

Fenerbahçe ikinci el mobilya alanlar, Fenerbahçe Semtinde Mobilya Satmak, mobilya satmak, ikinci el mobilya satmak

Fenerbahçe ikinci el mobilya alanlar irtibat için ;

0532 162 70 70
0212 552 16 32
0216 549 23 80


Bu blogdaki popüler yayınlar

Esenyurt Spotçular Nerede ve Nasıl Ulaşırım

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt Şubesi için Açıklama

İkinci El Eşya Alanlar Esenyurt